Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Звернення адміністрації

Дата: 2 лютого 2022 о 09:20, Оновлено 3 лютого 2022 о 10:50

ЗВЕРНЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКОЛИ ДО БАТЬКІВ, УЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ!

Шановні батьки!

МИ РОЗУМІЄМО, як вам важко поєднувати роботу, домашні справи й навчання дітей. Дякуємо за те, що окрім вирішення особистих справ, вам доводиться бути ще й учителями.

Ми звертаємо увагу на те, що карантин - це не канікули і виконання програм відбувається шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання. Діти мають виконувати певні завдання після перегляду відеоуроків, навчальних матеріалів на відповідних сайтах, блогах, платформах (посилання згідно розкладу та класу). Допоможіть дітям відповідально віднестися до опанування знань. Контролюйте режим дня Ваших дітей, режим роботи, режим харчування, дотримання заходів профілактики. Будьте здорові!

Шановні колеги!

МИ БАЧИМО, яке надмірне навантаження ви зараз відчуваєте: спілкуєтесь із дітьми з ранку до ночі, без перерв та вихідних; отримуєте та перевіряєте величезну кількість фотозвітів, тестів, різноманітних робіт; піклуєтесь і за знання, і за здоров'я наших дітей. Дякуємо вам за натхненну працю! Найголовніше для нас – психологічний комфорт та здоров'я усіх учасників освітнього процесу, тому працюйте в межах робочого часу, із задоволенням, не перевантажуйте себе та учнів надмірним обсягом домашніх завдань!

Дорогі діти!

МИ ЗНАЄМО, як вам хочеться зустрічатися з друзями, спілкуватися не тільки онлайн, грати на свіжому повітрі, навчатися у класі, як ви звикли. Ми пишаємося, що ви навчаєтесь дистанційно, проявляєте розуміння, самостійність, відповідальність. Усі ваші роботи оцінюються, кожне ваше старання не залишається без уваги! Робіть уроки в силу ваших можливостей, не перевантажуйте себе та батьків, знаходьте час на фізичні заняття вдома, читання улюблених книг, перегляд фільмів, спілкування та турботу до рідних! Пам'ятайте, що вчителі поруч з вами, завжди готові вас підтримати! Ми все надолужимо, все встигнемо і успішно завершимо навчання у цьому складному році! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ, БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.